Головна


Кабінет міністрів України 11 березня виніс постанову про заборону відвідування закладів освіти з 12 березня до 3 квітня на усій території України 
Постанова №221 від 11 березня
 https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshim110320rennyu-na-teritoriyi-ukrayini-koronavirusu-covid-19

Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління.

Увага! 

Під час карантину Опорний заклад Пирятинська зш І-ІІІ ст №6 переходить на дистанційне навчання. 

Шановні батьки,
 сподівась на тісну співпрацю, постійний зв’язок не лише з класним керівником, але й з учителями–предметниками, які працюватимуть за дистанційними формами навчання з вашими дітками. Оцінювання навчальних досягнень буде здійснено за результатами виконаних завдань після завершення карантину
Звернення до батьків!
 У зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 та ситуацією, яка склалася в Україні, для збереження здоров’я вашої сім’ї рекомендуємо: - обмежити перебування на подвір’ї  поза межами особистого двору;   - обмежитися контактом з великою кількістю людей, особливо з ознаками захворювань; - звести до мінімуму походи до магазину та інших громадських місць; - використовувати індивідуальні маски; - слідкувати за особистою гігієною: регулярно мити руки, мати дезинфікуючі засоби, робити вологе прибирання та провітрювати приміщення; - слідкувати за власним самопочуттям: міряти температуру кожні 2 години, а також кожні 15 хв. пити рідину; - при перших ознаках захворювання звернутися до лікаря. 

 Рекомендації МОЗ: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov 

Шановні батьки! У зв’язку з оголошенням у школах про введення карантину діти залишаються вдома. Сам у квартирі – мрія багатьох школярів, вони завжди знайдуть, чим зайнятися, окрім виконання  уроків і домашніх обов’язків. Тут і телевізор, і комп’ютер, і планшет тощо. Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин. Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами.  Вхідні двері повинні відчиняти лише дорослі. Поясніть дитині, що у всіх близьких є ключі від квартири. Не можна по телефону незнайомим людям розповідати, що вона (дитина) зараз сама вдома, а мама прийде тільки через годину. І взагалі не дозволяйте дитині вступати в тривалі бесіди зі сторонніми. Скажіть дитині, щоб незнайомим людям вона відповідала приблизно так: “Мама зараз дуже зайнята і не може поговорити з вами. Зателефонуйте через годину”. У цьому випадку ви, по-перше, не змушуєте дитину брехати, адже мама справді зайнята. А по-друге, стороннім невтямки, що дитина вдома сама. Не можна нічого кидати з балкона та з вікна. До вікон взагалі краще не підходити і не визирати на вулицю. На вікна краще поставити спеціальні блокуючі засувки, що їх дитина не зможе самостійно відкрити. Не можна гратися з електропобутовими приладами та газовою плитою. 
Біля телефону повинен бути список потрібних номерів (ваш мобільний, татів, тітки, бабусі, і т.д.), щоб у разі екстреної необхідності дитина знала, куди їй телефонувати.  І обов’язково поясніть дитині, в яких випадках треба терміново дзвонити та кликати на допомогу. Розплануйте разом із дитиною її день. Зазначте час, коли вона має пообідати, коли зробити домашні завдання, коли гратиме в комп’ютерні ігри, і що саме має обов’язково виконати по дому. Так ви зможете навчити дитину планувати свій час і любити порядок. 



Немає коментарів:

Дописати коментар